reklama
kategoria: Wydarzenia
7 kwiecień 2026

Aleksandra Radomska Zajedzie nas ten samorozwój

zdjęcie: Aleksandra Radomska Zajedzie nas ten samorozwój / kupbilecik24.pl / Aleksandra Radomska \'\'Zajedzie nas ten samorozwój
kupbilecik24.pl / Aleksandra Radomska \'\'Zajedzie nas ten samorozwój
Zapraszamy 6 czerwca 2026 roku do Dom Kultury Lokator, Zduńska Wola, ul. Łaska 46.
REKLAMA
data: 2026-06-06 19:00
miejsce: Dom Kultury Lokator, Zduńska Wola, ul. Łaska 46
bilety: KUP BILET
 

Radomska powraca! Życie po 30: kończy się nieśmiertelność, zaczynają poszukiwania sensu życia i terminu u fizjoterapeuty. Za starzy na only fans, za młodzi na umieranie. Dla tych, którzy są w tej podróży - trudno się z tego śmiać, ale ja to robię i opłacam z tego rachunki. Dla tych, co nie wiedzą od czego zacząć - ku refleksji czy warto próbować. I tych, którzy uważają, że to abstrakcja, bo ich życie dopiero się zaczęło.

Wróżenie z kart? Fusów? Czytanie ksiąg akaszy? Warsztaty rozmów z cipką? Psychiatra? Prace z energią? Hipnoza? A może leki i medytacja? Byłam tam i w wielu innych miejscach - z założeniem, że albo pomoże, albo będzie materiał na stand-up. Nie musisz zgadywać jak poszło, przekonaj się na żywo. Głos pokolenia, któremu już nie do śmiechu, ale warto próbować - mimo stanu mięśni kegla i prostaty.

Radomska - na scenie stand-upowej od października 2021 roku. Ma za sobą kilkaset występów w kraju i za granicą. Kiedyś wydała bestseller i nie lubi mówić, że jest influenserką, bo to odstrasza ludzi. Czy jest dobra? Tak, spłaciła nawet z tego gadania kredyt hipoteczny, a ludzie przychodzą na jej programy po kilka razy (bo rzadko gra tak samo).

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Aleksandra Radomska
artyści:
Aleksandra Radomska
Blogerka odkąd sięga pamięcią, od zawsze kocha pisać i dużo gadać. Autorka bestsellerowej książki "Mam wątpliwość". Prywatnie - dumna absolwentka socjologii, która dziarsko kroczy wraz ze swoimi wątpliwościami i mierzy się z codziennością, przybierając przy tym japę trolla, domorosłego filozofa, komentatora, matki i firanki. Ironia, zabawa językiem, miłość do córki, skłonność do wbijania kija w mrowisko i zadręczania się się dziwnymi pytaniami o sens istnienia i o to, dlaczego keczup smakuje lepiej niż pomidory. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Zduńska Wola
5.6°C
wschód słońca: 05:17
zachód słońca: 20:05
reklama

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zduńskiej Woli

kiedy
2026-04-29 19:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-10 17:00
miejsce
Miejski Dom Kultury, Zduńska Wola,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-16 19:00
miejsce
Dom Kultury Lokator, Zduńska Wola,...
wstęp biletowany
kiedy
2026-05-30 19:00
miejsce
Secesja "I Piętro", Zduńska Wola,...
wstęp biletowany